Cíl a záměr projektu
Záměrem projektu je vybudování aktivního poradensko-obchodního centra v oblasti staveb rodinných domů.
Know-how je ve vytvoření funkčního AKTIVNÍHO systému propojení investorů s dodavateli v jednotném prostředí sdílení dat, informací a kontaktů včetně on-line sledování obchodních případů – systému MEZZI-CRM.

Aktivní osobní komunikace
Výjimečnost projektu je především v propojení všech zúčastněných ve speciálním obchodním a komunikačním on-line systému sledování jednotlivých zájmů stavebníků (Příležitostí) –  MEZZI-CRM.

Komplexní služba a obchod v jednom
Projekt MEZZI – STAVEBNÍ PARTNER je založen na spojení služby a obchodu, které v oblasti stavebního trhu chybělo.

Službou je poradenská činnost. Investorům radí odborníci jednotlivých dodavatelů v počátcích i průběhu stavby, kdy jsou hlavně praktické rady a pomoc nejdůležitější. Pomoci můžeme i v oblasti finančních nebo realitních služeb (např. vyjednání hypotéky nebo hledání vhodné parcely pro stavbu apod.), zajistíme stavební dozor. Poradenství zajišťujeme i v „představebních“ starostech – výběr projektu, vypracování Koordinační situace, celková pomoc s inženýringem apod.

Obchodem jsou nabídky materiálů, služeb, vybavení, příslušenství nebo doplňků různých Partnerů projektu, kdy investoři od nich dostávají vždy výhodnější ceny a jiné výhody.